Služby & Ceník

Úvodní konzultace (e-mailing i weby)

Zdarma

30minutová konzultace

Zamluvte si termín přes Calendly a zavolám Vám.

Domluvíme se, na čem spolu budeme pracovat a domluvíme podmínky spolupráce.

Jestli máte dotazy, nachystejte si je.

E-mailing (MailerLite)

1 000 Kč/hod

(Minimální účtovaný čas je 30 min, potom počítám každých započatých 5 minut.)

Nastavím pro vás:

Základ MailerLite

 • DNS (SPF, DKIM, DMARC), aby vaše e-maily nepadaly do spamu.
 • Prvotní nastavení MailerLite – vytvoření patičky, unsubscribe page, …
 • Šablonu e-mailu (template), který budete používat pro vaše rozesílky.
 • Formuláře pro sběr kontaktů vložím do webu.

I samotnou rozesílku (včetně prodejních formulářů)

 • Oslovení klientů – pro budování důvěrnějšího vztahu s klientem. Lze nastavit jednorázově pokud už máte databázi.
 • Automatické e-mailové sekvence – ať už se jedná o magnet, digitální produkt nebo sekvenci po přihlášení.
 • Prodej vašeho digitálního produktu v systému SimpleShop a propojím s automatizací v MailerLite.

V souladu se zákonnými podmínkami i vaším brandem

 • Formuláře mají všechny potřebné údaje (souhlasy, …).
 • E-maily obsahují možnost odhlásit se, IČO a další.
 • Respektuji váš brand, proto i formuláře, šablony, newslettery a automatizace budou v souladu s brandem vašich webových stránek.

Weby (WordPress, DIVI)

750 Kč/hod

(Minimální účtovaný čas je 30 min, potom počítám každých započatých 5 minut.)

Startovací web (kostra webu,
kterou si sami plníte obsahem)

4 000 Kč

Nastavím pro vás:

Správa a úpravy webu

 • Vkládání textů, dokumentů, fotek na web.
 • Tvorba nových stránek odpovídajícího designu – například prodejní stránka pro kurz, portfolio, … .
 • Drobné změny a úpravy na webu, fonty, barvy, tlačítka, ikonky a další dle dodaných podkladů.
 • Základní kontrola webu, pokud je potřeba (funkčnost odkazů, kontrola nadpisů z hlediska SEO – NE optimalizace, rychlost)

Technické propojení a další nastavení

 • SimpleShop – nastavím prodejní formulář, vložím na web.
 • MailerLite – viz e-mailing
 • Rezervační systémy (Calendly, Reservanto, …)
 • Základní SEO nastavení (kontrola správné hierarchie nadpisů H1, H2, …, meta nadpisy a popisy).
 • Vložení měřicích kódů do webu (FB Pixel, Google Analytics, Google Tag Manager, …)
 • Aktualizace WordPressu a pluginů

Startovací web – v ceně je:

 • Objednávka vámi vybrané domény a hostingu (vřele doporučuji OneBit) – vše je napsané na vás, tedy vaše vlastnictví.
 • Instalace WordPressu, šablona DIVI s doživotní licencí.
 • Nastavení a aktivace pluginů potřebných pro rychlý a funkční web (SSL certifikát – https, zálohy, SEO, cache, komprese fotek, …).
 • Vložení loga, faviconu, vytvoření menu a zápatí na web (s tím souvisí i vytvoření základních stránek – např. Úvod, O mně, Služby, atd.).
 • Doporučím 2-3 nejvhodnější layouty pro váš byznys.
 • Návod/školení na základní úpravy webu.
 • Dalších úpravy hodinovou sazbou.

K Monice jsem se dostala na doporučení a nikdy za to nepřestanu být vděčná. Mé stránky www.narocnedite.cz jsem potřebovala akutně přesunout na jinou platformu, optimalizovat, aktualizovat a zmodernizovat. Šly na mě mrákoty při představě, že bych to objemné množství práce a času musela zase vynaložit po nocích sama, dle nápověd a návodných videí. Pro mě mdloby, pro Moniku lahůdka.

Takže jsem s radostí vše přenechala Moničce, která pro mě a ve správném pořadí provedla přesun celého webu, včetně veškerých zavedených procesů a systémových propojení. Ach jaká úleva! Ale hlavně – výsledek naprosto předčil mé očekávání!

S webem jsem ve všech ohledech moc spokojená a spolupráce s Monikou byla pro mě naprosto fantastická. Moni, ještě jednou veliké díky!!!

Eliška Valová

Autorka projektu Náročné dítě, https://narocnedite.cz

Monika je vždy první člověk, kterého doporučuji svým klientům.

Bára Vlášková

Web a marketing pro online byznys, https://www.baravlaskova.cz

Spolupráca s Monikou je úžasná! Monika je flexibilná, veľmi vnímavá a chápavá, systematická, dodržiava dohodnuté termíny a rada vám poradí. Mám pri nej pocit, že je tu stále pre mňa, kedykoľvek niečo potrebujem. Počúva ma a snaží sa ma vždy pochopiť, aby bol výsledok, čo najviac podľa mojich predstáv. Pokiaľ narazí na niečo, čo by mohlo byť ešte lepšie ako máme dohodnuté, tak sa mi ozve s novým riešením. Jednoducho robí všetko preto, aby výsledok bol k maximálnej spokojnosti. Nezastavia ju ani nové veci. Dopredu vás upozorní, že toto je niečo, čo je pre ňu nové a či ste s tým ok. A ak áno, tak sa do toho pustí a výsledok je super! Som veľmi vďačná, že môžem s Monikou spolupracovať a rozhodne ju odporúčam aj vám!

Majka Marinčáková

Lektorka angličtiny pro děti i dospělé, https://www.mariamenglish.com/

Nejsem technický typ a počítač používám hodně uživatelsky. I když vše, co jsem potřebovala jsem se naučila.
Na jaře jsem si nechala udělat nový web a šablona Divi mě teda uživatelsky vůbec nenadchla. Změť zeleného a modrého plotu bylo něco, co jsem několikrát otevřela a zase znechuceně zavřela, protože se mi v tom nechtělo nic lovit.
V posledních měsících mi narostlo hodně práce a předělávat cokoliv na webu už bylo nad mé síly a kapacity. Takže jsem se na to vykašlala.
Ale včera se to změnilo. Byla mi doporučena Monika Boušková, aby mi pomohla s webem. Změny udělala rovnou, projela celý web a upravila chyby, které kde našla, domluvily jsme si na dalším postupu s tím, že změny budou udělány vždycky co nejdřív, nebo během několika dnů (mně trvají změny na webu pár týdnů i měsíců).
Je úžasné zadat práci, kterou někdo efektivně a dobře udělá, zkontroluje chyby, které jste tam nasekali předtím (nebo si jich nevšimli) a můj web nebude vypadat jako zombík, ale jako něco, co zase žije, protože Monča bude mít práce ještě dost!
Jitka Müllerová

Regresní terapeutka a konstelářka, https://www.jitkamullerova.cz/

FAQ

Jak rychle bude zadaná práce hotová?

To se domluvíme spolu. Záleží i na objemu práce. Vše je o komunikaci a hodně mi to ulehčíte, když mi řeknete, do kdy potřebujete danou věc hotovou. S blogovým článkem (nebo několika články) jsem hotová většinou do týdne. S větší úpravou webu nebo nastavení rozsáhlé e-mailové série se domluvíme dle možností.

Co přesně umím

Správu a úpravy webů na šabloně DIVI (stále se vzdělávám, mám 2 mentorky), začínám je i pomalinku tvořit. E-mailing (jsem MailerLite Expert), pokukuji po SEO a brandingu (zde jsem si taky „pořídila“ mentorku), něco málo fotím a vařím vynikající džemy. Tak trochu multipotenciálka. Více informací zjistíte na stránce O mně.

A když něco neumím?

Tak to řeknu. A buď se domluvíme na zaškolení, nebo outsourcování. A nebo se nedomluvíme vůbec, to je taky v pořádku.

Co považuji za jednoduchý web?

Třeba můj web považuji za jednoduchý, rozhlédněte se tu. 😉 Pár základních stránek – Homepage, O mně, Služby a Ceník (které často můžou být na jedné stránce, jako to mám já), Blog, Kontakt. Je tu vložený MailerLite formulář, rezervační systém (v mém případě Calendly), šel by i formulář pro SimpleShop. Nenajdete tu třeba e-shopové řešení přes WooCommerce.

Co když si nesedneme?

Je pro mě důležité, abych si s klientem sedla jak profesně, tak lidsky. Pokud některé ze stran nesedne způsob spolupráce nebo komunikace, přátelsky se rozejdeme, a tím to skončí. No hard feelings.

Jak dlouho už spravuji weby? Mám dost zkušeností?

Úpravy webů jsem začala dělat už před 10 lety. Tehdy to byly interní CMS (systémy na správu obsahu webu) a napojení hotelových systémů do (tehdy) našeho interního rezervačního systému. I v dalším zaměstnání, kde jsem dělala Projektovou manažerku pro webdesign v mezinárodní firmě, to byl interní CMS, kterých ale bylo rovnou několik typů, protože to byla firma specializující se na weby pro hotely. Školila jsem hotely na správu jejich webu, sama jim weby upravovala, „tlumočila“ komunikaci mezi klientem a webdesignéry. Byla to cenná škola, která mi do života dala hlavně to, že se poměrně rychle zorientuji v novém systému. Kromě toho se dál vzdělávám, u webů to snad ani jinak nejde. Mám na weby 2 mentorky (obě skvělé webařky), k tomu se dál vzdělávám z kurzů (zahraničních i domácích).

Jak to mám s jazyky?

Čeština je ok, ale korektorka nejsem. Angličina je ok, ale s překlady nepomůžu. U pár dalších jazyků znám několik slov a frází, ale myslím, že s angličtinou (a češtinou) si dnes vystačím.

A ta hodinovka… jak to je? Jsem rychlá?

Jsem pečlivá, rychlá a spolehlivá. Účtuji si pouze čas strávený na vašem webu a ne čas, kdy si vařím kafe nebo si jdu vyzvednout poštu. Jednoduché, že?

Chcete vidět referenční weby?

Zatích jich moc není, ale pracuju na tom. Dělala jsem si tento web. Taky jsem dělala převod a rebranding webu Náročné dítě. S tím mi pomáhala Zuzana Endrychová (připravovala převod ze SmartEmailingu na MailerLite a SimpleShop). Jak to dopadlo se můžete podívat tady: narocnedite.cz.

Pojďme se domluvit