Služby & Ceník

Monika je vždy první člověk, kterého doporučuji svým klientům.

Bára Vlášková

Web a marketing pro online byznys, https://www.baravlaskova.cz

Nejsem technický typ a počítač používám hodně uživatelsky. I když vše, co jsem potřebovala jsem se naučila.
Na jaře jsem si nechala udělat nový web a šablona Divi mě teda uživatelsky vůbec nenadchla. Změť zeleného a modrého plotu bylo něco, co jsem několikrát otevřela a zase znechuceně zavřela, protože se mi v tom nechtělo nic lovit.
V posledních měsících mi narostlo hodně práce a předělávat cokoliv na webu už bylo nad mé síly a kapacity. Takže jsem se na to vykašlala.
Ale včera se to změnilo. Byla mi doporučena Monika Boušková, aby mi pomohla s webem. Změny udělala rovnou, projela celý web a upravila chyby, které kde našla, domluvily jsme si na dalším postupu s tím, že změny budou udělány vždycky co nejdřív, nebo během několika dnů (mně trvají změny na webu pár týdnů i měsíců).
Je úžasné zadat práci, kterou někdo efektivně a dobře udělá, zkontroluje chyby, které jste tam nasekali předtím (nebo si jich nevšimli) a můj web nebude vypadat jako zombík, ale jako něco, co zase žije, protože Monča bude mít práce ještě dost!
Jitka Müllerová

Regresní terapeutka a konstelářka, https://www.jitkamullerova.cz/

FAQ

Jak rychle bude zadaná práce hotová?

Tak rychle, jak se dohodneme. Záleží taky na objemu práce. Vše je o komunikaci. S blogovým článkem (nebo několika články) jsem hotová většinou do 2 pracovních dnů.

Co přesně umím

Sázení na weby, e-mailing (částečně i nastavení), pokukuji po SEO a brandingu a něco málo fotím a vařím vynikající džemy. Tak trochu multipotenciálka. Více informací zjistíte na stránce O mně.

A když něco neumím?

Tak to řeknu. A buď se domluvíme na zaškolení, nebo outsourcování. A nebo se nedomluvíme vůbec, to je taky v pořádku.

Co když si nesedneme?

Je pro mě důležité, abych si s klientem sedla jak profesně, tak lidsky. Pokud některé ze stran nesedne způsob spolupráce nebo komunikace, přátelsky se rozejdeme, a tím to skončí. No hard feelings.

Jak dlouho už spravuji weby? Mám dost zkušeností?

Správu webů jsem začala dělat už před 10 lety. Tehdy to byly interní CMS (systémy na správu obsahu webu). I v pozdějším zaměstnání to byl interní CMS, kterých ale bylo rovnou několik typů, protože to byla firma specializující se na weby pro hotely. Školila jsem hotely na správu jejich webu, sama jim weby upravovala. Byla to cenná škola, která mi do života dala hlavně to, že se poměrně rychle zorientuji v novém systému. Kromě toho se dál vzdělávám, u webů to snad ani jinak nejde.

Jak to mám s jazyky?

Čeština je ok, ale korektorka nejsem. Angličina je ok, ale s překlady nepomůžu. U pár dalších jazyků znám několik slov a frází, ale myslím, že s angličtinou (a češtinou) si dnes vystačím.

A ta hodinovka… jak to je? Jsem rychlá?

Jsem pečlivá, rychlá a spolehlivá. Účtuji si pouze čas strávený na vašem webu a ne čas, kdy si vařím kafe nebo si jdu vyzvednout poštu. Jednoduché, že?

Pojďme se domluvit