Už je ten formulář na webu?

autor: | 14 Čvn 2021 | MailerLite

Článek přečtete za (Počet slov: )

Stala se mi vtipná věc. Nastavovala jsem klientce formulář na magnet v MailerLite.

  • Připravila jsem ho podle vzhledu kontaktního formuláře, který webařka udělala na webu s písmem od fontoložky, brandovými barvami a tak dále.
  • Nachystala jsem formulář, poslala klientce odkaz s náhledem, jestli je takto v pořádku.
  • Po odsouhlasení jsem formulář nastavila na web a ještě ho zlehka upravila (odstranila nadpisy a nějaký další text), aby lépe pasoval do stránky.
  • Informovala jsem klientku, že je hotový a čekala jsem, až si formulář a celou e-mailovou sekvenci otestuje.

Ten den mi psala její webařka, prý jestli je to už na stránce, že formulář nemůžou najít.

Kam formulář zmizel?

Nikam nezmizel. Byl tam.

Možná víte, že MailerLite má velice omezený počet písem (v době psaní tohoto článku jich je přesně 35). A písmo, které vám vybere fontoložka nebo brandová grafička na web, v MailerLite ve valné většině případů není.

Jak je tedy možné, že formulář na stránce nenašly?

Vybrala jsem takové písmo a formulář vizuálně upravila tak, že jsem zmátla jak klientku, tak i webařku. Až tak, že si myslely, že je na webu pořád původní formulář. A to přesto, že písmo nebylo to samé jako to vybrané od fontoložky.

Co to znamená pro vás?

Že udělám první poslední, abych nejen vše nastavila technicky dobře, smysluplně a přehledně, ale taky abych doladila vizuální vzhled vašeho e-mailingu do posledního písmena, do poslední barvičky, do posledního okraje e-mailu. Protože váš brand je pro mě stejně důležitý jako pro vás a vím, jak důležitá je konzistentnost v komunikaci směrem ke klientům.

Chcete mít e-mailing vizuálně sladěný se vzhledem webu a celým brandem? Ozvěte se mi na e-mail monika@monikabouskova.cz nebo si rovnou zamluvte nezávaznou 30minutovou konzultaci ZDARMA a můžeme spolu probrat, jak může vizuálně sladěný e-mailing pracovat i pro vás.